Уже за кілька місяців в Україні відбудеться відкриття ринку земель.
Сьогодні у Кам'янці-Подільському в новому складі засідала постійна комісія міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.
У вівторок, 16 червня, під стінами Кам'янець-Подільської міської ради відбулася акція протесту через винесені на сесію земельні питання. Протестувальники, зокрема, обурювалися забудові зелених зон та виділенню земельних ділянок начебто під гаражі.
Прокуратура Хмельницької області розпочала кримінальне провадження за фактом неправомірної реєстрації права приватної власності на арештовані землі вартістю понад 1,5 млн грн.
У Кам’янці-Подільському підприємство тривалий час незаконно використовувало земельну ділянку, яка перебуває в комунальній власності міста.
Попри позови прокуратури посадовцями Держгеокадастру незаконно проведено державну реєстрацію права приватної власності на ділянку, яка розташована в межах прибережної захисної смуги річки Дністер.
На Кам’янеччині прокуратура домоглась припинення договірних відносин щодо використання землі сільськогосподарського призначення вартістю 32 млн грн.
З вимогою не допустити будівництво нового будинку у їхньому дворі до депутатів міської ради звернулись кам’янчани, що проживають по вулиці Тимірязєва.
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель водного фонду.
До землевпорядної служби Хмельницькій області надійшло від військовослужбовців 17 596 заяв про отримання у власність земельних наділів.
У Кам’янці-Подільському підприємець без правовстановлюючих документів використовує більше 1 га землі для обслуговування газової заправочної станції.
Депутати Кам’янець-Подільської міської ради на найближчій сесії можуть ухвали рішення про продаж земельної ділянки в місті по вулиці Нігинське шосе, 2.
На сьогодні землевпорядники надали військовим 12 894 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення землі.
Орендарю земля, вартістю більше 2,6 млн. грн., була передана строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Останнім часом у жителів сільської місцевості часто виникають питання щодо розірвання договору оренди земельної частки(паю) за їхньою ініціативою.
Згідно з розрахунками Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, розмір завданої державі шкоди становить понад 170 тис. грн.
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності, розташованих на території Пановецької сільської ради
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд повернув у державну власність 31 га землі на території Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.
Орендна плата за користування землею становила 17 тис. грн. в рік та тривалий час не змінювався.
Асоціація міст України виступила проти законопроекту щодо зміни умов викупу земельних ділянок державної та комунальної власності.
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні сільгоспугідь на території Грушківської та Гуменецької сільських рад.
Мова йде про землі запасу Гуменецької сільської ради площею більше 66 гектарів.
Як з’ясувалось, зазначена земельна ділянка, всупереч вимогам чинного законодавства, використовується орендарем без проведення нормативної грошової оцінки.
Таким чином, з державної власності вибули 8,3843 га земель водного фонду вартістю близько 700 тис. грн.
Пам'ятаєте, як чиновники Держгеокадастру,підробивши офіційні документи,дозволили приватизувати 7 гектарів землі біля Дністра? Один із власників вже змінився.