3 Січня 2017 | 747

На Кам’янеччині незаконно дозволили приватизувати 8,3 га земель водного фонду

Службові особи Грушківської сільської ради Камянець-Подільського району та Камянець-Подільського районного відділу земельних ресурсів незаконно перевели 8,3 га земель водного фонду в землі для ведення особистого селянського господарства.

Про це з посиланням на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду пише НГП.

Згідно з матеріалів справи, спірні земельні ділянки належать до земель водного фонду і мають прибережну захисну смугу шириною 25 метрів.

Не зважаючи на це, посадовці склали завідомо недостовірні офіційні документи щодо перебування цих земельних ділянок у складі земель сільськогосподарського призначення та житлової і громадської забудови, надали дозвіл на розроблення, затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передали їх у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

Таким чином, з державної власності вибули 8,3843 га земель водного фонду вартістю близько 700 тис. грн.

Крім цього, вказані земельні ділянки розташовані в заплаві р. Рудка лівої притоки Дністра, що підтверджується інформацією Хмельницького обласного управління водних ресурсів та даними Публічної кадастрової карти України.

Слідче управління обласної поліції відкрило кримінальне провадження за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України («Зловживання владою або службовим становищем», «Службове підроблення»).

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: