5 Травня 2017 | 362

На Кам’янеччині у недбалого орендаря відібрали землю

Ще у 2008 році між Новоушицькою районною державною адміністрацією та одним із приватних підприємств було укладено договори оренди двох земельних ділянок загальною площею понад 95 га на території Пилипохрибтіївської сільської ради Новоушицького району.
Орендарю земля, вартістю більше 2,6 млн. грн., була передана строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Однак своїх зобов’язань недобросовісний орендар не виконував, земельну ділянку за цільовим призначенням не використовував та орендну плату систематично не сплачував.

Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури встановлено порушення вимог законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення.
«Внаслідок цього місцевий бюджет та територіальна громада недоотримували значну суму коштів», – повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський.
Окрім цього, через бездіяльність землекористувача відбулось заростання земельних масивів чагарниками.
Реагуючи на вказані порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами розірвати  зазначені договори оренди земельних ділянок.
Постановою господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позовні вимоги задоволено.
Землі сільськогосподарського призначення загальною площею понад 95 га вартістю більше 2,6 млн. грн. підлягають поверненню у державну власність.

Джерело: прес-служба прокуратури Хмельницької області

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама