9 Липня 2018 | 2673

Депутати таки взялися перевірити законність скандальної забудови по вул. Зарванській, 7

Питання про створення спеціальної комісії з перевірки законності будівництва по вул. Зарванській, 7, що у Старому місті, депутати таки розглянули.

Саме це питання стало тим наріжним каменем, через який розгорівся скандал та було достроково закрите перше пленарне засідання 57 сесії міської ради.

Тоді, а саме 4 липня, фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» наполягала на створенні такої комісії з п’яти депутатів, троє з яких мали б бути їхніми однопартійцями.

Колеги по сесійній залі такий розподіл не схвалили.

6 липня компроміс таки було знайдено. Комісію створено, до її складу увійшло семеро народних обранців: 3 «свободівця»: Михайло Посітко, Юрій Яриновський, Дмитро Костюкович, представник  БЮТУ – Анатолій Чистяков, Андрій Мастикаш від БПП, від «Укропу» Андрій Дюднєв  та Володимир Костинюк  від партії «За конкретні справи».

Нагадаємо, що мова йде про будівництво багатоповерхових житлових будинків навколо колишнього райунівермагу «Смотрич». Забудовником, за попередньою інформацією, виступає депутат міської ради, голова земельної комісії Валерій Слободян.

Громадськість міста обурило, що будівельні роботи проводяться без дотриманням норм будівництва на території заповідника, зокрема, верхній шар знімається екскаватором, без проведення археологічних досліджень. Тай у багатьох виникає сумнів, що ці новобудови матимуть щось спільне з історичною забудовою Старого міста.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте створення комісії?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: