16 Грудня 2021 | 3710

«Слуги» побачили у звільненні Гордійчука загрозу «техногенної катастрофи»

Фракція «Слуга народу» в Кам’янець-Подільській міській раді розкритикувала рішення міського голови Михайла Посітка звільнити гендиректора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука. Заява політсили розміщена у Facebook.

«Ми не говоримо про те, які збитки понесе місто через звільнення Валерія Гордійчука. Ми констатуємо, що сьогодні своїми діями міський голова Михайло Посітко поставив під питання наявність тепла в оселях кам’янчан. Тому що, за прогнозами синоптиків, наближається похолодання, а температура повітря очікується до -20 °С. Це може призвести до розморожування тепломережі і серйозних наслідків, які приведуть місто до техногенної катастрофи», – вважають «слуги».

Фракція також «стурбована непрофесійними діями» міського голови, який під час опалювального сезону звільняє керівника КП «Міськтеповоденергія» Валерія Гордійчука:

«Директор комунального підприємства просив виконати рішення сесії, а саме: перерахувати кошти у сумі 5 млн грн для оплати за газ. Адже під питанням надходження блакитного палива споживачам, оскільки сьогодні останній день проплати авансованого платежу за січень»

«Слуги» нагадали, що цього року Посітко звільнив головного лікаря міської лікарні Олександра Чернеця, проте згодом суд зобов’язав поновити лікаря на роботі і «це звільнення потягнуло за собою збитки місту (приблизно 300 000 грн)».

«Розпорядження міського голови про звільнення Валерія Гордійчука, недофінансування КП «Міськтепловоденергія» ставить під загрозу опалювальний сезон!», – резюмувала фракція «Слуга народу».

Натомість нардеп від «Слуги народу»  Ігор Марчук записав менш емоційне відеозвернення щодо звільнення Гордійчука та нагадав, що він пропонував провести аудит підприємства.

Наступного тижня народний депутат пообіцяв обговорити з Посітком причини звільнення гендиректора КП «Міськтепловоденергія».

Нагадаємо, джерело Vdalo.info повідомило, що 15 грудня міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко підписав розпорядження про звільнення генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука.

Згідно із законодавством, після підписання розпорядження воно вступить в силу через 14 днів.

Згодом Гордійчук відреагував на інформацію про своє звільнення відомим виразом.

Зазначимо, Гордійчук став генеральним директором КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго» у 1998 році.

З 2010 року і по теперішній час – генеральний директор КП «Міськтепловоденергія».

Також він є головою депутатської фракції політичної партії «Рідне місто» у Кам’янець-Подільській міській раді та членом депутатської групи «Ми-кам’янчани» у міськраді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: