16 Грудня 2021 | 3962

Працівники «Міськтепловоденергії» збираються «в гості» до Посітка – джерела

У п’ятницю, 17 грудня, співробітники комунального підприємства «Міськтепловоденергія» збираються вийти на акцію протесту під стіни Кам’янець-Подільської міської ради. Про це Vdalo.info повідомили кілька працівників підприємства.

Орієнтовно, підлеглі гендиректора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, з яким міський голова вирішив розірвати трудовий договір, збираються вийти на протест під стіни мерії о 12:00.

У пресслужбі КП «Міськтепловоденергія» в коментарі Vdalo.info не змогли ні підтвердити, ні спростувати інформацію про можливий завтрашній протест працівників у робочий час.

Натомість відомо, що завтра на 10:00 запланована пресконференція керівництва «Міськтепловоденергії» щодо звільнення Гордійчука.

Vdalo.info повідомляло, що 15 грудня міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко підписав розпорядження про звільнення генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука. Згідно із законодавством, після підписання розпорядження воно вступить в силу через 14 днів.

Згодом Гордійчук відреагував на інформацію про своє звільнення відомим виразом.

Натомість «Слуги народу» побачили у звільненні Гордійчука загрозу «техногенної катастрофи»

Зазначимо, Гордійчук став генеральним директором КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго» у 1998 році. З 2010 року і по теперішній час – генеральний директор КП «Міськтепловоденергія».

Також він є головою депутатської фракції політичної партії «Рідне місто» у Кам’янець-Подільській міській раді та членом депутатської групи «Ми-кам’янчани» у міськраді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

26
43

Поділитися з друзями:

реклама