31 Січня 2022 | 1778

Подорожчання газу для населення Кам’янця-Подільського не буде: ОДА

Нещодавно КП «Міськтепловоденергія» м.Кам’янця-Подільського оприлюднило відкритий лист, яким повідомило про кризову ситуацію, що склалася через значну заборгованість споживачів, зокрема бюджетних установ міста, перед підприємством за спожиті послуги. Через це комунальне підприємство не могло розрахуватися за спожитий природний газ із постачальною компанією ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Відповідно до укладеного договору, несплата вартості газу за січень призвела б до втрати комунальним підприємством права на пільгову ціну за газопостачання та потягла б за собою перехід на «постачальника останньої надії», а отже здорожчання кубометра блакитного палива майже у 5 разів.

З цією проблемою стикнулося декілька українських міст, в тому числі і в нашій області. Проте ситуація в Кам’янці була особливо скрутною, оскільки громада увійшла в новий рік без прийнятого бюджету та не мала достатнього ресурсу, аби  в повній мірі розрахуватися за спожитий газ, – йдеться у повідомленні Хмельницької ОДА.

Саме тому голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, його заступник Сергій Ткачук спільно з Кам’янець-Подільською громадою оперативно вжили заходів для розв’язання цієї проблеми. В результаті було забезпечено розрахунок за комунальні послуги бюджетними установами, що фінансуються з державного бюджету, зокрема, Чернівецьким КЕВ, який перерахував кошти за об’єкти Міноборони, розташовані на території міста.

Завдяки такому реагуванню на рахунках КП «Міськтепловодоенергія» вдалося акумулювати кошти, необхідні для повного розрахунку за спожитий газ, сплатити борг перед ГК «Нафтогаз Трейдинг» та уникнути його здорожчання для населення та бюджетних установ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: