У Кам'янці-Подільському сталась прикра пригода. Мешканці багатоповерхівки на вул. Героїв ЗСУ, 6 закрили на ніч у підвалі працівника КП "Міськтепловоденергія", через те, що їм заважав генератор, який чоловік обслуговував.
З цим питанням ми звернулись на комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» у Кам’янці-Подільському.
Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» у Кам’янці-Подільському стало одним із основних майданчиків політичного протистояння між міським головою Михайлом Посітком та опозиційними депутатами, які ось вже кілька місяців поспіль блокують роботу міської ради, а також не допускають на підприємство новопризначеного генерального директора Олександра Похилка.
Нещодавно КП «Міськтепловоденергія» м.Кам’янця-Подільського оприлюднило відкритий лист, яким повідомило про кризову ситуацію, що склалася через значну заборгованість споживачів, зокрема бюджетних установ міста, перед підприємством за спожиті послуги.
У п'ятницю, 17 грудня, співробітники комунального підприємства «Міськтепловоденергія» збираються вийти на акцію протести проти під стіни Кам'янець-Подільської міської ради.
Більш розлогий коментар гендиректор КП «Міськтепловоденергія» пообіцяв надати після наступної сесії міськради.
Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко підписав розпорядження про звільнення генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука
Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко зупинив дію рішення сесії міськради від 22 грудня , яким було визнано поворотну фінансову допомогу безповоротною та припинено зобов’язання шляхом прощення 9 мільйонів гривень боргу комунальному підприємству «Міськтепловоденергія».
Тарифи на тепло для населення були підвищені всім 23 компаніям; при цьому найменш підвищений тариф для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), один з найбільших – для двох когенераційних установок КП «Міськтепловодоенергія» (Кам'янець-Подільський) – на 33,5%.
Більшість депутатів (20 осіб) підтримала рішення визнати фінансову допомогу комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» безповоротньою.
КП «Міськтепловоденергія» заборгувало Міністерству фінансів 2 мільйони 175 тисяч доларів.
Промивка та знезараження водопровідних мереж та споруд селища Цементного заводу продовжиться на два дні.
На магістральному газопроводі між газорозподільчими станціями в Ярмолинецькому районі сталася аварійна ситуація.
Комунальники нагадали, що для налаштування системи теплопостачання необхідно кілька днів.
30 із 38 кандидатів у депутати Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Рідне місто» працюють у комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія» та його «дочці» ДП «Тепловода».
Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» на своїй сторінці у Facebook прорекламувало політичну партію «Пропозиція», яку ще називають «партією мерів».
Підприємство акумулювало усі потужності для того, щоб очистити і подати питну воду для мешканців Кам’янця-Подільського.
У зв'язку з підвищенням температури повітря та з метою економії енергоносіїв, у Кам'янці-Подільському припиняється постачання тепла в оселі містян.
У Кам'янці-Подільському не поспішають завершувати опалювальний сезон попри сонячну і теплу погоду за вікном.
Сьогодні, 28 жовтня, у Кам'янці-Подільському розпочався опалювальний сезон у житловому секторі та для інших категорій споживачів.
З понеділка, 28 жовтня, у Кам'янці-Подільському планується розпочати опалювальний сезон.
Найбільший борг – 15 млн грн – за тепло минулого сезону.
29 липня у Кам'янці-Подільському стався обвал на міському каналізаційному колекторі на ділянці по вулиці Чехова між проспектом Грушевського і Хмельницьким шосе.
З початку 2019 року «Міськтепловоденергія» провела майже два десятки закупівель деревини для котелень. Усі по переговорній безконкурентній процедурі.
Через корозію бетону у Кам'янці-Подільському стався обвал 50-річної труби на основному каналізаційному колекторі.
У зв'язку з погіршенням погодних умов і суттєвим зниженням середньодобової температури прийнято рішення про відновлення опалювального сезону в Кам'янці-Подільському.
Майже кожен день у Кам'янці-Подільському фіксують викрадення люків. Цього разу одразу два люки викрали по вулиці Миколи Гордійчука, 11.
За попередніми даними ремонтні роботи триватимуть до 17:00 .
Це перший успішний тендер для ТОВ «Земля-2018». Жодної іншої іншої заявки від підприємства ні у базі даних Zакупівлі 2.0, ні у ProZorro немає.
В зв’язку з цим адміністрація КП «Міськтепловоденергія» звертається до кам’янчан з проханням запастись питною водою на вказаний період та відкрити крани для вільного проходження води з метою промивки внутрішньобудинкових мереж.