25 Червня 2020 | 2319

У Гордійчука лякають кам’янчан кишковими захворюваннями або Як паводки можуть вплинути на якість води

Через рясні дощі, які призвели до збільшення припливу води в річці Дністер, КП «Міськтепловоденергія» вживає усіх невідкладних комплексних заходів щодо очистки води під час паводку і несе незаплановані фінансові витрати, намагаючись перебороти наслідки стихії.

Про це повідомили у пресслужбі «МІськтепловоденергії».

Зазначається, що підприємство акумулювало усі потужності для того, щоб очистити і подати питну воду для мешканців Кам’янця-Подільського.

«Станом на 24 червня 2020 року рівень води в річці Дністер в районі села Цвіклівці (де розташований водозабір КП «Міськтепловоденергія») був дещо вищий від нормального, і це ще дякуючи Дністровській ГЕС, яка наразі втричі збільшила об’єми скиду води (за сьогоднішніми даними водоскид становить 2050 м3/c). І це не просто великі обсяги води,- така вода несе з собою бруд, сміття, намул. Зараз каламутність води на водозаборі становить 300 міліграм на літр, а норма – 5-6», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що «Міськтепловоденергія» в екстреному порядку запасає хімічні реагенти (коагулянт, гіпохлорит) для того, щоб очистити воду та привести її до стандартів питної води України.

«Якщо при такій замуленості не посилити очистку та знезараження води, то крім коронавірусу в місті можуть з’явитися ще й кишкові захворювання», – додали у пресслужбі.

«Ми уважно стежимо за ситуацією та робимо все від нас залежне, аби мінімізувати для мешканців нашого міста негативний вплив високої води, – зауважив під час екстреної наради генеральний директор Валерій Гордійчук.

«В зв’язку з проходженням дощового паводку Дністровський водогін працює в посиленому режимі з погодинним бактеріологічним і хімічним контролем якості питної води. Адміністрація КПМТВЕ доводить до відома споживачів, що на даний час якість питної води повністю відповідає державним стандартам якості та не містить небезпечних домішок», – резюмується у повідомленні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
8

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: