7 Серпня 2020 | 2293

Кам’янецькі комунальники взялися за передвиборчу агітацію

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» на своїй сторінці у Facebook прорекламувало політичну партію «Пропозиція», яку ще називають «партією мерів».

«Нарешті це сталося! Знайшлися в нашій державі люди, які об’єдналися для того, щоб жителі міст не почувалися залишеними владою напризволяще…Партію назвали «Пропозиція». В неї немає політичної ідеології. Це партія міського самоврядування», – йдеться у дописі пресслужби «Міськтепловоденергії».

Також зазначається, що «проста і зрозуміла ідеологія партії «Пропозиція» своїм корінням сягає у давні часи, коли жителі міст так само об’єдувались у ремісничі цехи для того, щоб боротися із зовнішніми ворогами та інфекційними хворобами».

«Для кам’янчан образливо, що місто, яке на теренах Русі третім одержало Магдебурське право, поступово втрачає свої позиції», – обурилися у комунальному підприємстві.

У «Міськтепловоденергії» додали, що «перед загрозою перетворитись на село, певне, що треба звернути увагу на партію, яка по своїй суті переймається самоврядуванням, в першу чергу представляє інтереси міських людей і комунальників МТВЕ, які щодня йдуть до людей у їх бідах, спілкуються з людьми і, як би там не було, допомагають».

Зазначимо, що генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» на минулих виборах пройшов до Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Рідне місто».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте висловлювання «Міськтепловоденергії»?

9
91

Поділитися з друзями:

реклама