30 Липня 2019 | 1443

У Кам’янці через аварію кілька районів можуть залишитись без води

29 липня у Кам’янці-Подільському стався обвал на міському каналізаційному колекторі на ділянці по вулиці Чехова між проспектом Грушевського і Хмельницьким шосе.

Відбулося руйнування верхньої частини залізобетонного трубопроводу водовідведення ø600мм внаслідок газової корозії під дією агресивних речовин, які виділяються в процесі транспортування стічних вод.

Даний колектор був збудований на початку 70-х років минулого століття і нормативний термін його експлуатації давно минув. Колектор відводить води з Мікрорайону, селищ Смірнова і Першотравневого; до нього під’єднано понад 200 житлових будинків, 4 школи, 7 дитячих садочків.

Ситуацію ускладнює глибина залягання каналізаційного колектора – понад чотири метра і постійний потік стічних вод.

Аварія на колекторі вже не перша в цьому році. Нагадаємо, що наприкінці квітня через корозію бетону у Кам’янці-Подільському стався обвал 50-річної труби на основному каналізаційному колекторі. Аварійна ситуація сталась в районі залізничного переїзду біля м’ясокомбінату по вулиці Харченка.Аварійна ситуація сталась в районі залізничного переїзду біля м’ясокомбінату по вулиці Харченка.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: