29 Грудня 2020 | 1396

Посітко наклав вето на рішення депутатів «пробачити» КП «Міськтепловоденергія» 9 млн

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко зупинив дію рішення сесії міськради від 22 грудня , яким було визнано поворотну фінансову допомогу безповоротною та припинено зобов’язання шляхом прощення 9 мільйонів гривень боргу комунальному підприємству «Міськтепловоденергія».

Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 24 грудня, яке він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Як випливає з документу, підставою для прийняття міським головою такого рішення є те, що «бюджетом недоотримано власних доходів у сумі 29 мільйонів 887 тисяч гривень», а «повернення поворотної фінансової допомоги комунальним підприємством «Міськтепловоденергія» покращило б цю ситуацію».

Водночас пропонується винести вказане питання на повторний розгляд сесії.

Нагадаємо, 22 грудня під час засідання третьої сесії Кам’янець-Подільської міської ради більшість депутатів (20 осіб) підтримала рішення визнати фінансову допомогу комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» безповоротньою.

Таким чином КП «Міськтепловоденергія» не повинно було повертати в міський бюджет допомогу у розмірі 9 мільйонів гривень.

За відповідне рішення у повному складі проголосувала депутатська група «Ми кам’янчани» (19 голосів), а також депутат від групи «Слуга народу» Сергій Самсонюк.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

61
3

Поділитися з друзями:

реклама