19 Травня 2021 | 3565

Поліція, насмішки та вирваний з рук телефон: що відбувалося у кабінеті мера

Сьогодні, 19 травня, у Кам’янці-Подільському відбувся черговий політичний конфлікт. Частина депутатів з групи «Ми кам’янчани» зайшла у кабінет міського голови Михайла Посітка та вимагала пояснити причину оголошення догани начальнику управління освіти та науки (а також депутату з групи «Ми кам’янчани») Сергію Мельнику.

Натомість Михайло Посітко заявив, що приводом для догани стало те, що наприкінці квітня початкові класи в перший же день після повернення за парти довелося перевести на дистанційну форму навчання.

«Начальник управління освіти і науки вчасно не проінформував відповідні служби з метою забезпечення необхідного температурного режиму. За це він понесе дисциплінарне покарання», – казав Посітко ще 27 квітня у відеозвернення.

Сьогодні ж мер Кам’янця вкотре повторив, що виписав догану Мельнику через те, що останній, зокрема, не врахував погодні умови, через що навчання в школах довелося відкласти. Натомість Посітко не зміг чітко відповісти, хто саме підготував клопотання про догану Мельнику.

Паралельно у кабінеті мера відбувалися словесні перепалки між кількома депутатами з групи «Ми кам’янчани» та їхньою колегою з ВО «Свобода» та соратницею Посітка Іриною Шелепницькою.

Так, Шелепницька під час стріму у Facebook розповідала своїм підписникам про недоліки роботи минулої влади та «дерибан землі» під гаражі, яким начебто сприяли чинні депутати від групи «Ми кам’янчани».

У відповідь під час свого ж стріму глава фракції «Європейська Солідарність» Василь Кобильник стверджував, що Шелепницька отримала посаду начальниці відділу інформаційної діяльності, зв’язків з органами влади, та громадянськими інституціями «незаконно». А щодо усіх озвучених звинувачень депутат радив колезі звертатися до суду.

Апогей політичного протистояння стався вже наприкінці зустрічі, коли більшість депутатів вже покинули кабінет мера.

Депутат Сергій Самсонюк, у якого давній конфлікт з Посітком, під час суперечки з міським головою вирвав мобільний телефон у Шелепницької, яка саме в той час вела пряму трансляцію. Після емоційних викриків депутатки про погрози та виклику поліцейських, Самсонюк все ж віддав телефон.

Також Шелепницька поскаржилася, що депутат застосував до неї фізичну силу.

«Заберіть телефон. У мене очі болять від вас», – у відповідь сказав Самсонюк та намагався вийти з приміщення.

«А куди ви тікаєте?», – звернулася Шелепницька до Самсонюка та депутата від «Євросолідарності» Геннадія Невенчана.

«Господи, та спаси мене і сохрани, щоб я від такого тікав як ви… Ваша дорога на Чабанівку і там і закончиться», – сказав та тричі перехрестився Невенчан.

На запитання, чи це погроза, Невенчан знову перехрестився та попросив: «Господи, спаси мене від цієї нечесті».

Ще за кілька хвилин правоохоронці запросили Самсонюка та Шелепницьку відійти, щоб надати свідчення.

Паралельно із Шелепницькою стрім проводив ще один депутат від «ЄС» Олександр Марчук, однак після завершення трансляції він видалив відео з Facebook.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: