10 Лютого 2021 | 7021

Конфлікт у міськраді: у Посітка вирвали картку для голосування

У середу, 10 лютого, під час засідання 4 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати не проголосували за призначення старост Кам’янець-Подільської ОТГ.

Про це повідомляє Vdalo.info.

Спочатку депутати навіть не змогли проголосувати це питання за основу.

Не доцільно без згоди людей та широкого обговорення пропонувати їм старост. Навіть в школі староста обирається колективом, – заявив депутат від партії За майбутнє Михайло Желізник.

У відповідь йому Посітко сказав, що згідно закону про люстрацію Желізник і так би не зміг претендувати на посаду старости.

Це викликало обурення у Желізника та групи Ми кам’янчани. Вони вимагали знову надати Желізнику слово, проте мер продовжив розгляд питань. Після цього депутат Сергій Самсонюк, якого напередодні таємним голосуванням обрали секретарем міськради, вирвав у Посітка картку для голосування.

Після словесної перепалки міський голова Кам’янця-Подільського оголосив перерву. Приблизно через 15 хвилин рада продовжила свою роботу та прогнозовано не підтримала призначення нових членів виконавчого комітету.

Як відомо, сьогодні рада провалила призначення заступників Посітка

Нагадаємо, що 9 лютого кандидатуру Аракела Межлум’яна, яку запропонував Михайло Посітко на посаду секретаря, підтримало лише 16 депутатів,  20 народних обранців висловились проти, 1 депутат утримався, 1 бюлетень було визнано недійсним.

Депутатська група «Ми кам’янчани» та позафракційні депутати висунули свою кандидатуру на посаду секретаря – Сергія Самсонюка. 

Після перерви за Сергія Самсонюка свій голос віддали 21 депутат.

Чому посада секретаря є такою важливою, читайте у матеріалі:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
168

Поділитися з друзями:

реклама