10 Лютого 2021 | 3266

Рада провалила призначення заступників Посітка

У середу, 10 лютого, продовжилося засідання 4 сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Першим питанням порядку денного було призначення заступників міського голови та керуючої справами.

Перед голосуванням депутат Сергій Самсонюк, якого напередодні таємним голосуванням обрали секретарем міськради, та Геннадій Невенчан від Європейської солідарності намагалися отримати від міського голови гарантії того, що мер не накладе вето на призначення Самсонюка.

Натомість Михайло Посітко уникнув відповіді на це питання та поставив на голосування призначення свої заступників та керуючої справами. Проте, рада провалила голосування. За – 16, проти – 8, утрималися – 3, не голосували – 6.

Все ж схоже, що це не кінець кадрової епопеї на сьогодні, адже відразу після голосування Самсонюк попросив оголосити перерву для консультацій. Ймовірно, представники групи «Ми кам’янчани» намагатимуться отримати від Посітка гарантії того, що він не заблокує призначення їхнього представника Сергія Самсонюка на посаду секретаря.

Посітко ж натомість, мабуть, у відповідь вимагатиме підтримати усі його кадрові призначення.

Нагадаємо, що 9 лютого кандидатуру Аракела Межлум’яна, яку запропонував Михайло Посітко на посаду секретаря, підтримало лише 16 депутатів,  20 народних обранців висловились проти, 1 депутат утримався, 1 бюлетень було визнано недійсним.

Депутатська група «Ми кам’янчани» та позафракційні депутати висунули свою кандидатуру на посаду секретаря – Сергія Самсонюка. 

Після перерви за Сергія Самсонюка свій голос віддали 21 депутат.

Чому посада секретаря є такою важливою, читайте у матеріалі:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
76

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: