7 Березня 2021 | 1687

Міський голова Кам’янця-Подільського прозвітував про перші успіхи

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко прозвітував про перші успіхи, яких його команді вдалось досягнути за три місяці.

За цей недовгий час вдалось зробити багато ефективних кроків з наповнення і розподілу фінансової системи громади.

Так під час 6-ї сесії було розподілено 41, 6 мільйон гривень на різні нагальні життєво-важливі потреби громади.

Безкоштовне харчування для дітей з родин учасників АТО/ООС

Вперше було запроваджено безкоштовне харчування для дітей пільгових категорій, з родин учасників АТО/ООС.

Раніше для дітей учасників бойових дій така пільга була доступна тільки під час їх перебування в зоні операції об’єднаних сил.

Для порівняння: в 2020 році на пільгове харчування використано 6 млн.700 тис. грн., а вже на 2021 рік передбачено – 10 мільйонів 500 тисяч гривень.

Медичний огляд працівників освіти

Крім цього вдалось додатково передбачити фінансування на охорону закладів освіти, придбання обладнання.

Ніколи до цього не проводилась оплата за кошти місцевого бюджету медичного огляду працівникам освіти, а це – 1,2 мільйона гривень. Цьогоріч це вдалось зробити.

Комфортні майданчики, громадські простори.

За рахунок «громадського бюджету» вдалось передбачити фінансування для таких довгоочікуваних проєктів, як: новий дитячий майданчик на території району колишнього цукрового заводу (659 тис. грн на проєкт «Територія радості», вул. Володимира, 13), облаштування спортивно-ігрового майданчика на вул. Хмельницьке шосе, 13 в сумі 508 тис. 500 грн.

Також місто отримає сучасний громадський простір – у дворі Міської бібліотеки ім. Костя Солухи.

Буде профінансовано ремонт покрівлі та фасаду, а також встановлення системи вентиляції у клубу олімпійського тхеквондо СК “Чайка” та облаштовано безпечний перехід для пішоходів біля НВК слабозорих діток (вул. Суворова).

Сучасному стадіону бути

Трирічна історія з фірмою підрядником, яка взялась реставрувати центральний міський стадіон ім. Г. Тонкочеєва підходить до завершення, адже кошти державою були виділені чималі, а роботи ще в серпні 2020 призупинені і замовник з підрядником зайшли в глухий кут: стадіон міг стати черговою руїною, – зазначив міський голова.

В результаті діяльності комісії, створеної в грудні 2020 року та завдяки позиції керівника Хмельницької ОДА Сергія В’ячеславовича Гамалія сьогодні перед містом нові перспективи.

Тепер ми отримаємо не одне спортивне поле ( як було передбачено раніше), а й весь належний комплекс спортивної інфраструктури стадіону: відновлену адмінбудівлю, побудовані трибуни, паркувальний майданчик для учасників змагань.

Обов’язковою умовою для фінансування проєкту великого будівництва з Фонду регіонального розвитку є співфінансування з міського бюджету, що й передбачили депутати у розмірі 5 млн грн.

Дороги, тротуари, внутрішньобудинкові проїзди

Минулого року міська рада профінансувала чи не рекордну суму, а скарг і проблем не поменшало, а може й збільшилось, – переконаний Михайло Посітко.

Тому в цьому році депутати передбачили на сферу ЖКГ понад 12 мільйонів.

Притулок для тварин

Гостро постала проблема комунального притулку для тварин, адже у 2020-му році одна з громадських організацій міста, що здобула перемогу у проєкті «Громадський бюджет», так і залишилась без фінансування. Тому цього року є намір розпочати цей проєкт у новій концепції, передбачивши перший етап фінансування у сумі 612 тисяч.

Соціальний захист

Багато мешканців громади опинилось в справжній скруті. І якщо минулорічне фінасування допомог – це всього близько 165 тисяч, то цьогоріч ця сума збільшена до 500 тисяч гривень.

Міський голова рекомендував збільшити суму допомоги на людину. Тепер ця сума становитиме від 1000 грн у порівнянні з 200-300 грн.

Також передбачили кошти на перевезення пільгових категорій. Продовжили дію програми “Газ – малозабезпеченим”.

Програми для військових, пожежників та поліції

Продовжується фінансування програм пожежної охорони, військового комісаріату, Національної гвардії тощо.

Майже у сім з половиною разів, у порівнянні з минулим роком, збільшили кошти для поліції.

Пам’ятник борцям за Волю та Незалежність України

Зроблено перший крок для встановлення пам’ятника борцям за Волю та Незалежність України.

Я обіцяв кам’янчанам, родинам загиблих Героїв, що ми нарешті гідно вшановуватимемо тих, хто виборював свободу та незалежність своєї держави. Тож перший крок – у бюджеті громади передбачили грошову винагороду для переможців конкурсу на кращу скульптурну композицію «Пам’ятник борцям за Волю та Незалежність України».

Сумлінна праця підприємців – допомога дітям

Завдяки впровадженню нових методів роботи з підприємцями, посиленню контролю маємо плюс 50 робочих місць, а за три останніх місяці маючи додаткові надходження у розмірі 700 тисяч, вдалось вперше передбачити таке необхідне фінансування на закупівлю інсулінових помп, яких потребують найменші дітки нашого міста, хворі на цукровий діабет.

Розуміючи проблеми галузі охорони здоров’я, виділили кошти на придбання санітарного транспорту. Якщо минулого року основна сума в охороні здоров’я спрямовувалась переважно на комп’ютерне обладнання, то цьогоріч скеровуємо кошти на придбання нового медичного обладнання у перинатальний центр і міську лікарню: 1,3 млн грн цифровий пересувний рентген-апарат для немовлят та медичне обладнання в лікарню – ще 1,5 млн грн.

Тільки за лютий 2021 року за рахунок активної роботи з власниками тимчасових споруд надійшло 226, 959 тис грн., а це у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 100 тис. грн більше.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

108
14

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: