27 Квітня 2021 | 4799

Посітко знайшов крайнього у ситуації зі зривом повернення школярів за парти

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко пригрозив дисциплінарною відповідальністю очільнику міського управління освіти і науки Сергію Мельнику. Приводом для цього стало те, що початкові класи в перший же день після повернення за парти довелося перевести на дистанційну форму навчання.

Про це Посітко заявив у відеозверненні ввечері 26 квітня.

За його словами, температурні показники не дають змоги продовжити очну форму навчання, адже подекуди температура у класах була +8 градусів. До того ж 27-28 квітня в Кам’янці-Подільського очікується мінусова температура.

«З 1 квітня, коли посилили карантин, у школах міста відключили централізоване опалення. За цей час навчальні заклади суттєво охололи. Для того, щоб відновити навчання, відповідні посадовці повинні були б слідувати за температурою у приміщеннях, але цього не зробили. Начальник управління освіти і науки вчасно не проінформував відповідні служби з метою забезпечення необхідного температурного режиму. За це він понесе дисциплінарне покарання», – сказав Посітко.

Мер також запевнив, що  з 5 травня учні молодших класів все ж підуть до школи.

«Маємо потерпіти ще кілька днів, йде до тепла і після свят з 5 травня молодша школа піде у школу. Чому не увімкнули централізоване опалення? Тому, що це нагально не вирішило б ситуацію, адже для того щоб прогріти приміщення, потрібно 2-3 дні увімкненого опалення.  Тому наші думки в першу чергу про здоров’я дітей, це – основне. Ми вже стільки витерпіли.  Ще трішки. Все буде добре», – резюмував Посітко.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

80
36

Поділитися з друзями:

реклама