Сьогодні, 11 лютого, у Кам’янці-Подільському відбулось засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Наступної п'ятниці комісія знову збереться на засідання, де може прийняти рішення про продовження дистанційки чи повернення до очної форми навчання.
Аналогічні рішення про перенесення канікул вже ухвалили у низці інших населених пунктів України.
Станом на 13 вересня вакциновано 54% педагогічних працівників у школах
Згідно протоколу №10, пункту 2 вирішено заборонити на території області відвідування закладів освіти учням 5-11 класів до 10 травня.
Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко пригрозив дисциплінарною відповідальністю очільнику міського управління освіти і науки Сергію Мельнику.
Через складні погодні умови та охолодження шкільних приміщень комісія ТЕБ та НС у Кам’янці-Подільському вирішила продовжити дистанційне навчання для учнів молодшої школи до 30 квітня.
У понеділок, 22 березня, у Кам'янці-Подільському відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Загалом, сьогодні на дистанційному навчанні перебуває 12 класів різних закладів міської територіальної громади.
Відповідно до нового законодавства про освіту, рішення про зміни до структури навчального року приймає кожен заклад окремо
За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, школи Кам'янця-Подільського готуються розпочати осінні канікули вже з 15 жовтня.
У п'ятницю, 25 вересня, близько сотні кам'янчан протестували під стінами міської ради через результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗОШ №15.
Поки ні міський голова, ні Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради не прокоментували результати конкурсу.
Наразі на самоізоляцію відправили лише два класи ЗОШ №7, проте вже сьогодні за підсумками наради на дистанційне навчання може перейти також 3 клас НВК №9.
У Кам'янці-Подільському через грип та ГРВІ продовжили карантин у школах ще на один тиждень.
Сьогодні, 31 січня, на нараді медиків та працівників освіти було прийнято рішення продовжити карантин в школах Кам’янця-Подільського.
Правоохоронці провели обстеження навчального закладу, проте жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено.
З 1 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах запровадили нове харчування, зокрема меню від Євгена Клопотенка.
У школах Кам'янця-Подільського, попередньо, не планують переносити літні шкільні канікули.
Турнір проходитиме в рамках статусу міста як Молодіжної столиці України.
У школах Кам'янця-Подільського продовжили карантинні заходи ще на тиждень. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.
Наступного тижня, з 12 по 16 листопада, в освітніх закладах Кам'янця-Подільського заплановано проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
Прийом документів триватиме до 22 листопада
Суд надав доступ до оригіналів документів, які зберігаються у Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».