31 Січня 2020 | 7816

У школах Кам’янця-Подільського продовжать карантин

Сьогодні, 31 січня, на нараді медиків та працівників освіти було прийнято рішення продовжити карантин в школах Кам’янця-Подільського. Це пов’язано з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ.

Як повідомляє кореспондент Vdalo.info, карантин триватиме по 7 лютого включно. Садочки міста поки що працюють у звичному режимі. Наразі у дитсадках відсутні через хворобу 13% дітей.

Як зазначили медики, пік захворюваності на грип та ГРВІ у Кам’янці-Подільському припадає на цей тиждень. До прикладу, лише за три дні в місті захворіли близько 1300 осіб. Така ж кількість хворих була зафіксована за весь минулий тиждень.

Найбільше кам’янчан звернулося у лікарню 27 січня – 486 осіб,  вчора ж ця цифра зменшилася до 117.

Відомо, що лікарні через епідемію переповнені: наприклад,  у дитячій педіатрії на 35 додаткових ліжкомісць припадає 59 хворих. Переважна більшість госпіталізованих – з пневмонією.

Лікарні також попереджають, що у разі захворювання на грип та ГРВІ не варто переносити вірус на ногах, адже ризик ускладнень дуже високий.

Нагадаємо, що минулого тижня, з 20 по 26 січня, захворюваність на грип та ГРВІ в області зросла в 1,5 рази у порівнянні із попереднім тижнем. Кам’янець-Подільський – одне з міст, де кількість хворих найбільше зросла.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: