13 Вересня 2021 | 2957

Вакцинація вчителів: які школи Кам’янець-Подільської громади в лідерах

Після виходу України із «зеленої» зони карантину мають змінитися правила роботи шкіл. Наразі МОЗ переглядає норми роботи навчальних закладів та хоче дозволити працювати школам у «жовтій» і «помаранчевій» зонах за умови вакцинації 80% персоналу першою дозою вакцини від Covid-19. Про це минулого тижня заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Натомість щодо роботи шкіл у «червоній» зоні Кузін повідомив, що робота буде можлива за умови вакцинації 80% персоналу вже двома дозами вакцини проти Covid-19.

За інформацією ЗМІ, Україна може вийти із «зеленої» зони карантину вже цього або наступного тижня. Так, станом на 13 вересня на Хмельниччині перевищено рівень захворюваності на коронавірус. При пороговому значенні у 75 випадків на 100 тисяч населення у Хмельницькій області рівень захворюваності склав 96.

Яка ситуація з вакцинацією вчителів у школах Кам’янець-Подільської громади

Начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Мельник розповів в коментарі Vdalo.info, що станом на сьогодні, 13 вересня, вакциновано 54% педагогічних працівників громади. Загалом двома дозами щеплено 45% педагогів.

Найбільше вакцинованих – в Кам’янець-Подільській ЗОШ №11 – 86%.

Також у лідерах з вакцинації:

  • Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №9 – 79,2 %
  • Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №16 – 77,2%
  • Рихтівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 73,6 %
  • Колибаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – 73%
  • Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – 67%.

Натомість антилідерів рейтингу Мельник вирішив поки не озвучувати. Він назвав лише одну цифру – 25%. Саме стільки вчителів вакцинувалися від коронавірусу в одній зі шкіл Кам’янця-Подільського. Це найгірший результат в громаді.

Начальник управління освіти і науки вважає, що найближчими днями ситуація з вакцинацією вчителів покращуватиметься, а оприлюднення антирейтингу вакцинації може бути додатковим тиском на педагогічний колектив.

Мельник також додав, що за минулі вихідні 60 педпрацівників Кам’янець-Подільської ОТГ вакцинувалися від Covid-19, а близько 3-4% вчителів мають протипоказання до вакцинації.

Фото на головній: Управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте темпи вакцинації вчителів?

4
30

Поділитися з друзями:

реклама