Сьогодні, 11 лютого, у Кам’янці-Подільському відбулось засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення розширити «червону» зону карантину
Cьогодні відбулося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
З 30 жовтня Кам'янець-Подільський переходить у «червону» зону.
Рішення вступить в силу з 30 жовтня.
Наступної п'ятниці комісія знову збереться на засідання, де може прийняти рішення про продовження дистанційки чи повернення до очної форми навчання.
Станом на 13 вересня вакциновано 54% педагогічних працівників у школах
Згідно протоколу №10, пункту 2 вирішено заборонити на території області відвідування закладів освіти учням 5-11 класів до 10 травня.
Хмельницька область була «червоною» майже упродовж місяця.
15 квітня відбулося позачергове засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Сьогодні другий день карантинних обмежень у Кам'янці-Подільському. У міській раді відбулася робоча нарада за участю поліції, перевізників і відділу пасажирських перевезень міськради, де обговорили зауваження і подальшу роботу.
Муніципальна інспекція у Кам'янці-Подільському ліквідувала стихійний ринок на вулиці Князів Коріатовичів.
З 7 квітня Хмельниччина переходить у «червону зону».
Сьогодні, 29 березня, у Кам'янці-Подільському відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо посилання карантину.
Сьогодні, 22 березня, у Кам'янці-Подільському відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
У понеділок, 22 березня, у Кам’янці-Подільському вирішуватиметься питання, чи посилювати у місті карантин.
Ректор Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка підписав розпорядження про перехід вишу на дистанційне навчання з 22 березня до 16 квітня.
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував місцеву підприємницю на 34 тис. грн за порушення правил карантину.
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає штрафи за неправильно одягнуту маску або її відсутність у громадських місцях і в транспорті.
Карантин вихідного дня в Україні почне діяти вже з 14 листопада. Обмеження триватимуть з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Триватиме такий карантин 3 тижні – до півночі 30 листопада.
Щоправда, ні пресслужба мерії, ні міський голова не уточнили, хто саме підпадатиме під визначення «працівників, які забезпечують функціонування різних сфер життєдіяльності міста».
З понеділка, 14 вересня, Кам’янець-Подільський переходить у «помаранчеву» зону. Відповідне рішення було прийняте за результатами позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 10 вересня.
Доводи підприємця щодо незначного порушення правил щодо карантину людей через спеку, на думку суду, не є підставою для звільнення його від встановленої відповідальності.
Чоловік відвідав магазин «Віс» на вул. Привокзальна без вдягнутого засобу індивідуального засобу захисту, що закриває ніс та рот,
Сьогодні до дитячих садків міста прийшло понад 280 дітей.
з 1 липня в Кам’янці запрацюють всі дитячі садочки і терапевтичне відділення міської лікарні.