15 Вересня 2020 | 2923

«Помаранчева» зона карантину: у Кам’янці організовують спецперевезення

У понеділок, 14 вересня, У Кам’янець-Подільській міській раді комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула організацію спеціальних перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Зважаючи на одну із вимог «помаранчевої» зони про перевезення пасажирів із завантаженістю в 50% сидячих місць та звернення перевізників щодо їх економічної недоцільності, було вирішено запустити так звані щоденні «спеціальні перевезення» працівників, які забезпечують функціонування різних сфер життєдіяльності міста.

«Однак у межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу. Основна вимога до автобусів (як комунальних, так і приватних) – наявність спеціальних табличок. Пасажири ж повинні мати із собою посвідчення з місця роботи та захисні маски», – йдеться у повідомленні.

Щоправда, ні пресслужба мерії, ні міський голова не уточнили, хто саме підпадатиме під визначення «працівників, які забезпечують функціонування різних сфер життєдіяльності міста».

Читайте також:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
26

Поділитися з друзями:

реклама