12 Вересня 2020 | 6931

Кам’янець у «помаранчевій» зоні: нові обмеження через Covid-19

З понеділка, 14 вересня, Кам’янець-Подільський переходить у «помаранчеву» зону. Відповідне рішення було прийняте за результатами позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 10 вересня.

Нагадаємо, що «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки настає в обласних центрах, районах та містах обласного значення з населенням менше, ніж 70 тисяч людей, якщо впродовж 14 днів на сто тисяч населення буде зафіксовано від 120 до 240 нових випадків COVID-19.

Новий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 означає більш жорстокі карантинні обмеження. У «помаранчевій» зоні діють усі обмеження «зеленої» та «жовтої» зон, а також запроваджується:

  • заборона на планову госпіталізацію пацієнтів;
  • заборона на діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів;
  • громадський транспорт та заклади громадського харчування мають бути заповнені не більше половини місць;
  • торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів.

Масові заходи дозволяють проводити, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини. Загалом дозволяється не більше 100 громадян.

Разом з Кам’янцем до «помаранчевої» зони потрапили Хмельницький, Нетішин, а також Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський і Ярмолинецький райони.

Два населених пункти Хмельниччини потрапили до «червоної» зони – Славута та Волочиський район.

У «жовтій» зоні відтепер – міста Старокостянтинів та Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Камянець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький, Шепетівський райони.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

18
73

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: