25 Жовтня 2021 | 5710

Пандемія в Кам’янці набирає обертів: медики озвучили шокуючі цифри

Минулого тижня від ускладнень, спричинених Covid-19, у Кам’янці-Подільському померло 14 осіб. Таку цифру наші медики зафіксували вперше, повідомляє прессслужба мерії.

Також за вихідні у Кам’янці виявили 114 нових позитивних випадків, за тиждень – 402. Наразі в лікарнях перебуває 178 інфікованих зі 749 хворих на сьогодні. Решта лікується амбулаторно.

Це – досить серйозні показники, кажуть лікарі, навіть порівняно із попередньою хвилею.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, медики працюють у посиленому режимі з вакцинації населення, розгорнуто шість центрів і пунктів вакцинації. Заплановано відкрити ще один – у супермаркеті «Сільпо».

«Важливо: 96% госпіталізованих у лікарню із ковідом – невакциновані. Решта 4% – вакциновані однією дозою!», – йдеться у повідмоленні.

У сфері освіти, за офіційними даними, щеплено 86,4% педагогічних працівників. Решта має або протипокази, або відтермінування через певні хвороби.

У пресслужбі додали, що міський голова Михайло Посітко дав дорученням медикам розглянути можливість коригування роботи пунктів і центрів вакцинації задля зручності тих, хто бажає зробити щеплення, і відкриття такого пункту в селищі цукрового заводу.

Також уточнюється, що в громаді працює мобільна бригада, яка може виїхати на певний об’єкт за умови наявності 20 бажаючих вакцинуватися.

Всього першою дозою вакциновано 20740 кам’янчан, другою дозою – 15078.

Фото на головній – ковідне відділення у Кам’янці, хвора підключена до кисню, kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама