25 Жовтня 2021 | 3081

Сьомий пункт вакцинації у Кам’янці-Подільському хочуть відкрити у «Сільпо»

У супермаркеті «Сільпо» у Кам’янці-Подільському може з’явитися новий центр вакцинації від коронавірусу. Про це на виробничій нараді повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.

За його словами, медики працюють у посиленому режимі з вакцинації населення, розгорнуто шість центрів і пунктів вакцинації. Заплановано відкрити ще один – у супермаркеті «Сільпо».

«Важливо: 96% госпіталізованих у лікарню із ковідом – невакциновані. Решта 4% – вакциновані однією дозою!», – йдеться у повідомленні пресслужби мерії.

У сфері освіти, за офіційними даними, щеплено 86,4% педагогічних працівників. Решта має або протипокази, або відтермінування через певні хвороби.

У пресслужбі додали, що міський голова Михайло Посітко дав дорученням медикам розглянути можливість коригування роботи пунктів і центрів вакцинації задля зручності тих, хто бажає зробити щеплення, і відкриття такого пункту в селищі цукрового заводу.

Також уточнюється, що в громаді працює мобільна бригада, яка може виїхати на певний об’єкт за умови наявності 20 бажаючих вакцинуватися.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

27
3

Поділитися з друзями:

реклама