21 Квітня 2021 | 1022

Робота бізнесу у «червоній» зоні: влада Хмельниччини звернулась до Кабміну про надання повноважень

Наразі Хмельницька область продовжує перебувати у «червоній» зоні. Про це сьогодні, 21 квітня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін.

Так, із шести індикаторних показників наразі фіксується перевищення ще по трьом показникам:

  • епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в області складає 119,6% при нормативному показнику 100%;
  • показник рівня госпіталізації перевищує майже в 2 раза максимально допустимий критерій у 60 осіб на 100 тис. населення і на сьогоднішній день складає 111,8;
  • показник завантаженості ліжок з киснем в області становить 67,5% (без врахування осіб з підозрою на COVID-19) при допустимому показнику 65%.

Також Сергій Тюрін зазначив, що в області підготували звернення до Кабінету міністрів з проханням дозволити на місцевому рівні регулювати роботу бізнесу в умовах «червоної» зони карантину.

Спільно з підприємцями і депутатським корпусом напрацювали звернення до Кабміну з метою, щоб обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на рівень захворюваності у тій чи іншій громаді, могла б реагувати пом’якшенням щодо ведення комерційної підприємницької діяльності. При цьому область залишалася б у «червоній» зоні, – зазначив посадовець.

В області сподіваються на позитивну відповідь.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: