16 Квітня 2021 | 3280

«Червоний» Кам’янець-Подільський відновить пасажирські перевезення

15 квітня відбулося позачергове засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Як повідомили в ОДА, на території Хмельниччини послабили обмеження у сфері пасажирських перевезень.

«Ситуація з захворюваністю в області залишається напруженою, область і надалі перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки. Зважаючи на численні звернення мешканців області, скарги на нелегальні пасажирські перевезення, складнощі з доїздом працівників критичної інфраструктури до роботи,  члени комісії дозволили перевезення пасажирів перевізниками з встановленням певних обмежень, а саме – здійснювати перевезення пасажирів у кількості, не більшій, що визначена місцями для сидіння», – зазначають у Хмельницькій ОДА.

У пресслужбі Кам’янець-Подільської міськради підтвердили, що з понеділка, 19 квітня, дозволили перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні.

Водночас перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту – респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

Також комісія визначила, що низка інших заборон, зокрема щодо переведення шкіл на дистанційне навчання, буде діяти щонайменше до кінця наступного тижня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

65
11

Поділитися з друзями:

реклама