22 Лютого 2021 | 2816

У Кам’янці-Подільському власницю кафе оштрафували за порушення карантину

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував місцеву підприємницю на 34 тис. грн за порушення правил карантину.

Про це повідомляє видання НГП з посиланням на постанову суду від 16 лютого.

За матеріалами справи, о 12:44 год. 22 листопада 2020 року, будучи ФОП, підприємниця не припинила роботу літнього майданчика кафе «на вул. Князів Коріатовичів, 14а/1 у Кам’янці-Подільському та приймала відвідувачів. Своїми діями підприємниця порушила вимоги п.п.4 п.15 Постанови КМУ №641 від 22 липня 2020 року із змінами і доповненнями.

У судове засідання, особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, не з`явилась повторно; про місце і час розгляду справи судом повідомлена належним чином, однак причини своєї неявки суду не повідомила.

Суд дійшов висновків, що вина підприємниці підтверджується достатніми, належними та допустимими доказами по справі, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, її письмовими поясненнями, диском з відеозаписом вчинення адміністративного правопорушення.

Враховуючи характер скоєного адміністративного правопорушення, суспільну небезпеку вчиненого для оточуючих і можливих наслідків, що можуть загрожувати суспільству та окремим громадянам поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також те, що особа, навмисно уникаючи притягнення до адміністративної відповідальності, не усвідомила суспільну небезпеку свого діяння, враховуючи її сімейний стан, майнове становище, статус фізичної особи-підприємця, суд вважає за можливе застосувати до неї стягнення у вигляді штрафу в межах санкції ч.1 ст.44-3 КУпАП, – сказано у рішенні суду.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
32

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: