13 Грудня 2021 | 1930

Хмельниччина виходить з «червоної» зони: які діятимуть обмеження

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 грудня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької та Хмельницької областей. Про це повідомив у Тelegram міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

За його словами, сьогодні відбулося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки замість червоного на території Вінницької та Хмельницької областей.

Тож, у регіонах, які перейшли до «жовтої» зони карантину, будуть діяти нові правила. Вони стосуватимуться переважно невакцинованих громадян.

У «жовтій» зоні карантину забороняється:

  • робота закладів освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою менш ніж 100% співробітників;
  • проведення масових заходів, за виключенням атестації здобувачів освіти;
  • робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
  • робота закладів громадського харчування, окрім замовлень на виніс та доставки;
  • робота спортзалів, басейнів;
  • діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів;
  • міжобласні та міжнародні перевезення.

Ці обмеження не діють, якщо відвідувачі та працівники закладів мають «жовтий» або «зелений» сертифікат вакцинації, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, іноземний Covid-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту або сертифікат про одужання від Covid-19.

Як відомо, із 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які торкнулись у першу чергу невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади в «жовтій» зоні зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти Covid-19 та має відповідний документ – «жовтий» сovid-сертифікат чи довідку 063/о.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
5

Поділитися з друзями:

реклама