21 Липня 2020 | 3310

Зайшов в магазин без маски: суд оштрафував кам’янчанина на 17 тис. грн

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував на 17 тис. грн чоловіка за порушення правил карантину.

Про це пише НГП з посиланням на постанову суду.

Правоохоронці зафіксували, що 22 червня близько 16 год. 40 хв чоловік відвідав магазин «Віс» на вул. Привокзальна без вдягнутого засобу індивідуального засобу захисту, що закриває ніс та рот, чим порушив Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанову Кабінету Міністрів України №500 від 17.06.2020 року.

У суді порушник повністю визнав вину та підтвердив обставини вказані в протоколі про адміністративне правопорушення. Зазначив, що дійсно перебував в приміщенні магазину «Віс» без засобу індивідуального захисту, в подальшому придбав захисну маску. Просив суд застосувати мінімальне стягнення.

Суд наголосив, що в Україні до 31 липня 2020 року діє карантин. Згідно з пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня №500, на період карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Тому вина особи у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом та його письмовими поясненнями.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
40

Поділитися з друзями:

реклама