21 Березня 2017 | 278

В Кам’янець-Подільському районі громаді повернули понад 30 гектарів землі

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд повернув у державну власність 31 га землі на території Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.

Прокуратурою було встановлено, що у 2007 році між районною державною адміністрацією та орендарем було укладено договір оренди земельної ділянки площею 31 га строком на 49 років.

Вартість цієї землі складає більше мільйона гривень. Водночас, розмір орендної плати за користування нею становив лише 14 тисяч гривень у рік та тривалий час не змінювався.

Вказана земельна ділянка використовувалась недобросовісним орендарем без проведеної нормативної грошової оцінки, а тому ставка орендної плати у даному договорі була нижчою від визначеної Податковим кодексом України.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар, за вказаних обставин місцевий бюджет та територіальна громада недоотримувала значну суму коштів.

Тому, прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогою визнати договір оренди землі недійсним. Відповідне рішення було прийняте Кам’янець-Подільським міськрайонним судом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: