17 Травня 2017 | 340

На Хмельниччині 4555 військовослужбовців оформили земельні ділянки

Учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих воїнів Хмельницької області подали 14 445 заяв для  отримання земельних наділів до територіальних органів Держгеокадастру. На сьогодні землевпорядники надали військовим 12 894 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення землі. Учасники АТО отримають у власність землі загальною площею 20335,12 гектара.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Військовослужбовці отримають землю для різних потреб. Більшість земельних наділів відведуть для особистого селянського господарства – 10 517ділянок (81,6% від виданих дозволів) загальною площею 20038,1 гектара. Для ведення індивідуального садівництва учасники АТО використають 2 377 ділянок (18,4% від усіх дозволів) загальною площею 297,01 гектара.

Сьогодні на Хмельниччині завершили процедуру оформлення землі у власність 4555 військовослужбовців. Учасники АТО отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 7557,81 гектара.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: