11 Грудня 2020 | 2290

Як кам’янецькі депутати поділили комісії (список)

Після епопеї із кадровими призначеннями депутати Кам’янець-Подільської міської ради утворили постійні комісії.

Як повідомляє кореспондент Vdalo.info, після перемовин депутати змінили початковий склад частини комісій.

Так, дві, мабуть, найвпливовіші комісії відійшли до так званої групи депутатів-розкольників від Слуги народу. Нагадаємо, що «Слуга народу» має у фракції п’ять депутатів, ще троє «слуг», які пройшли у раду за списками президентської політсили, не увійшли до однойменної фракції – Сергій Ведерніков, Сергій Самсонюк та Андрій Бойко. Натомість вони утворили депутатську групу з назвою Слуга народу.

Так, головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології став Сергій Ведерніков.

Склад комісії: Олеся Понятовська (Свобода), Сергій Самсонюк (Слуга народу), Дмитро Дідик (Свобода), Андрій Мастикаш (Європейська солідарність), Валерій Гордійчук (Рідне місто), Михайло Желізник (За майбутнє), Віталій Ліпковський (За конкретні справи), Аракел Межлум’ян (Слуга народу), Мар’ян Тарасенко (Свобода).

Комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку територій, інвестиційної діяльності, промисловості, підприємництва, сфери послуг очолив Андрій Бойко (депгрупа Слуга народу).

Склад комісії: Майя Гурська (За майбутнє), Андрій Конюшенко (За конкретні справи), Олена Чернець (Європейська солідарність), Валентина Борковська (Слуга народу), Володимир Кондрук (Свобода), Анна Слинчук (Свобода).

Комісія з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини та законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами. Голова – Ірина Шелепницька (Свобода).

Склад комісії: Тетяна Слободян (Європейська солідарність), Василь Кобильник (Європейська солідарність), Сергій Мельник (За майбутнє), Оксана Сидоренко (Слуга народу).

Комісію з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення очолив свободівець Мирослав Смотров.
Склад комісії: Олександр Марчук (Європейська солідарність), Олена Островська (Свобода), Наталія Мартинович (Свобода), Борис Цвігун (За майбутнє), Юрій Нестеровський (За конкретні справи), Віталій Шевчук (Слуга народу),

Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
Голова – Віталій Дрозд (Свобода).

Склад комісії: Степан Гурома (Рідне місто), Олексій Сікора (Рідне місто), Геннадій Невенчан (Європейська солідарність), Дмитро Власюк (Слуга народу), Олександр Чернець (За майбутнє), Ігор Бойко (За конкретні справи), Олена Солодковська (Свобода).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
29

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: