9 Грудня 2020 | 2960

Троє «слуг народу» не увійшли в однойменну фракцію у Кам’янець-Подільській міськраді

У середу, 9 грудня, міський голова Кам’янця-Подільського на другій сесії міськради оголосив про створення депутатських фракцій та груп.

Про це повідомляє кореспондент Vdalo.info.

Так, найчисельнішою є фракція ВО «Свобода» – 11 депутатів, голова – Володимир Кондрук.

«Слуга народу» має у фракції п’ять депутатів, голова – Дмитро Власюк. Варто зазначити, що ще троє «слуг», які пройшли у раду за списками президентської політсили, не увійшли до однойменної фракції – Сергій Ведерніков, Сергій Самсонюк та Андрій Бойко.

Фракція «Європейської солідарності» налічує 6 депутатів, голова – Василь Кобильник, «За майбутнє» – 5 депутатів, голова – Майя Гурська, «За конкретні справи» – 4 депутати, голова – Андрій Конюшенко, «Рідне місто» – 4 депутати, голова – Валерій Гордійчук.

Також чотири фракції («ЄС», «За майбутнє», «За конкретні справи» та «Рідне місто») утворили депутатське об’єднання «Ми кам’янчани».

Зазначимо, що таку ж назву має громадська організація та благодійний фонд екснардепа Володимира Мельниченка, якого вищевказані фракції підтримували на виборах міського голови восени цього року.

Таким чином депутатське об’єднання «Ми кам’янчани» має у своєму складі 19 мандатів, що становить 50% від загальної кількості депутатів.

Нагадаємо, сьогодні чотири фракції влаштували демарш під час голосування за секретаря Кам’янець-Подільської міськради.

Згодом міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко оголосив перерву до 16:00.

За його словами, члени лічильної комісії передчасно припинили процес голосування за секретаря міської ради та почали підрахунок голосів до завершення встановленого дедлайну. Через це викликали поліцію.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
44

Поділитися з друзями:

реклама