11 Грудня 2020 | 2491

Кадрові питання заблокували роботу Кам’янець-Подільської міської ради

 Сьогодні, 11 грудня, продовжилось друге засідання сесії міської ради восьмого скликання.

Нагадаємо, що під час минулого засідання, 9 грудня, новообрана лічильна комісія так і не змогла встановити результат голосування депутатів за кандидатуру секретаря міської ради.

На думку представників ВО «Свобода», комісія допустила ряд порушень, тому результати голосування не були озвучені.

Тоді ж 4 фракції відмовились голосувати за єдину кандидатуру на посаду секретаря, запропоновану Михайлом Посітком – Ірину Шелепницьку.

Після важкого, неконструктивного та насиченого чварами засідання, о 17:00 міський голова змушений був оголосити перерву.

Сьогодні ж сесія розпочалась з пропозиції депутатки від «Рідного краю» Світлани Лень винести на початок бюджетні питання, оскільки вони вимагають негайного вирішення.

Здавалось, усі підтримали цю ініціативу, але потрібно було заслухати лічильну комісію.

Члени комісії знову зачинились у кімнаті. Голова комісії Степан Гурома запевнив, що їм потрібно 5 хвилин, щоб поставити підписи, але повернулись члени комісії через півгодини.

Гурома зачитав протокол, в якому члени комісії визнали порушення та скасували своє попереднє рішення, а також запропонували повторне голосування за кандидатуру секретаря міської ради.

Проте окремі представники ВО «Свобода» висловили недовіру членам лічильної комісії. Також розгорілась суперечка з приводу черговості виконання положень регламенту між фракцією ВО «Свобода» та групою «Ми кам’янчани».

Таким чином за жанглюванням термінами та бурхливими оплесками, які змінювались криками «Ганьба», пройшло півтори години.

Ми дістали шахову дошку, а продовжуємо грати у карти, – прокоментував чвари у раді Сергій Ведерніков. – Якщо у вас немає що робити, у мене є, я не готовий годинами вислуховувати ці чвари. Я прийшов сюди вирішувати важливі для міста питання.

Врешті-решт міський голова запропонував зняти кадрові питання з порядку денного, щоб перейти до важливих для міста бюджетних питань.

До наступного засідання сесії було запропоновано обговорити кандидатури старост та секретаря міської ради.

Проте група «Ми кам’янчани» вимагала затвердження протоколу лічильної комісії.

З цим депутати і пішли на перерву. Голови фракцій та міський голова зачинились в кімнаті для проведення консультацій.

Замість озвучених 20 хвилин перерва триває вже понад годину…

ОНОВЛЕНО

Під час цього засідання депутати таки спромоглись хоча б тимчасово вгамувати амбіції та розглянули ряд важливих для міста питань.

Зокрема мова йде про придбання на загальну суму 2,6 млн грн засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих і лікарських засобів, швидких тестів і тест-систем, медичного та лабораторного обладнання, а також організацію перевезення персоналу, проведення лабораторних досліджень методом ПЛР.

Крім того, профінансували комунальні некомерційні підприємства у галузі охорони здоров’я, а також програми із забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет I типу, виробами медичного призначення на суму 654,9 тис. грн.

Встигли розглянути питання і перинатального центру, який отримає 311 тис. грн на придбання спеціального датчика до нещодавно придбаного портативного апарату УЗД.

Ще одним питанням, яке встигли розглянути депутати, стали зміни і доповнення до міського бюджету, що передбачають внутрішній перерозподіл коштів.

Решту питань розглянуть вже у середу, 16 грудня, о 10:00.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
53

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: