9 Грудня 2020 | 3472

Протистояння у міській раді: секретаря так і не змогли обрати

Після перерви, яку оголосив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко через порушення дій лічильної комісії, засідання сесії міської ради відновити так і не вдалось.

Після того як депутати зібрались у сесійній залі, представники від ВО «Свобода» та «Слуги народу» відмовились реєструватись на знак протесту проти дій лічильної комісії.

На думку свободівців, лічильна комісія порушила регламент під час голосування за посаду секретаря міської ради, єдиним кандидатом на яку є Ірина Шелепницька.

Серед порушень – не оголошення часу та місця голосування, його передчасне припинення та підрахунок голосів до завершення встановленого дедлайну. Саме тому не всі депутати змогли проголосувати.

В свою чергу голова лічильної комісії Степан Гурома погодився на повторне голосування, хоча порушень не визнав.

Члени комісії зачинились у нарадчій кімнаті, а засідання сесії перенесли на п’ятницю, 11 грудня.

Зазначимо, що саме сьогодні депутати міської ради проголосували за те, щоб до лічильної комісії ввійшло по одному представнику від кожної партії, а від ВО «Свобода» – двоє осіб, оскільки на виборах вони отримали більшість. Таким чином з традиційних трьох осіб лічильна комісія збільшилась до семи.

І вже після першого скандалу під час голосування стало зрозуміло, чому депутатська група «Ми кам’янчани» голосувала саме за збільшення кількості членів лічильної комісії.

Желізник сказав, що я ніколи не стану секретарем міської ради. І тепер він шантажує все місто, – зазначила кандидат на посаду секретаря міської ради Шелепницька.

Нагадаємо, сьогодні чотири фракції влаштували демарш під час голосування за секретаря Кам’янець-Подільської міськради.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

18
48

Поділитися з друзями:

реклама