27 Лютого 2020 | 1000

Троє нардепів приїхали в Кам’янець на представлення нового голови РДА

У четвер, 27 лютого, у Кам’янці-Подільському відбулося представлення нового голови райдержадміністрації Анатолія Бернашевського.

Як повідомили у пресслужбі ОДА, очільника Кам’янець-Подільської РДА представив громаді та депутатам райради заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

Участь у зустрічі взяли також депутати Верховної Ради України Ігор Марчук, Микола Стефанчук та Володимир Ватрас.

На зібранні були присутні керівники структурних підрозділів, районних організацій, депутати районної ради, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад, представники громадськості.

Анатолій Бернашевський подякував за довіру й висловив надію на порозуміння та результативну співпрацю. А також запевнив, що працюватиме лише на благо Кам’янеччини та його жителів і докладатиме усіх зусиль для того, аби наш край процвітав, – зазначили в пресслужбі ОДА.

Довідка: Анатолій Бернашевський народився 17 вересня 1972 року в Кам’янці-Подільському.
Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті за фахом «Ветеринарна медицина» (1989-1994 рр.).  Із листопада 2010 по жовтень 2011-го обіймав посаду голови Орининської сільської ради. Після звільнення й до листопада 2019 року займався підприємницькою діяльністю.
Одружений. Має сина та доньку.

Детальніше читайте у матеріалі Vdalo.info:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
6

Поділитися з друзями:

реклама