31 Березня 2021 | 3845

Кілька мільйонів доходу, зброя і коштовності: нардеп Марчук показав декларацію за 2020 рік

Народний депутат України від 193 виборчого округу Ігор Марчук 30 березня опублікував е-декларацію за 2020 рік.

Документ проаналізувало Vdalo.info.

Зазначимо, що уся нерухомість нардепа зосереджена на Київщині. Так, Марчук з дружиною мають у власності та оренді чотири земельні ділянки загальною площею понад 6000 м2. Також родина Марчуків задекларувала дві квартири у Києві та садовий будинок на майже 200 «квадратів» у Броварському районі.

З ювелірних виробів депутат вказав у декларації чотири обручки Luca Carati та Zancan, чоловічий браслет, жіночі сережки, жіночу обручку з діамантом, ще одну з агатом та діамантами та жіночий ланцюжок від Tiffany. Ігор Марчук також має два годинники Breitling та Dubey & Schaldenbrand.

Також депутат володіє міні-колекцією зброї – карабін Blaser R93 Super Exclusive та штуцери Blaser K95 Luxus Exclusive Custom і Merkel K4 Stutzen. Вартість ювелірки та зброї у декларації не вказана.

Власного автомобіля ні депутат, ні його дружина не мають.

Ігор Марчук має корпоративні права у понад десятку підприємств та є кінцевим бенефеціарним власником 14 товариств з обмеженою відповідальністю.

У графі «корпоративні права» народний депутат вказав, що передав їх усі в управління. Дружина Олена Марчук натомість має частку у двох товариствах з обмеженою відповідальністю.

Доходи і заощадження:

У 2020 році Ігор Марчук отримував зарплату у Верховній Раді та дивіденти від своїх підприємств. Сукупний дохід нардепа становив 2,5 млн грн. Олена Марчук натомість заробила 4,2 млн грн.

Разом подружжя Марчуків за минулий рік заробило трохи менше 7 млн гривень.

У різних банках сімейство зберігає майже 276 тисяч гривень та 4 долари. А от готівкою – 556 тисяч доларів, 187 тис. євро та 305 тис. гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
46

Поділитися з друзями:

реклама