10 Грудня 2021 | 1399

Нардеп Марчук за рік не сказав жодного слова у Верховній Раді – Комітет виборців

У 2021 році 74 народні депутати не виступили у Верховній Раді жодного разу. Про це повідомляє Комітет виборців України.

У комітеті проаналізували статистику виступів депутатів під час пленарних засідань у період з 1 січня до 6 грудня 2021 року. Враховувалися як виступи з місця, і з парламентської трибуни.

Як з’ясувалося, більшість «мовчазних депутатів» – представники фракції «Слуга народу». Жодного слова не сказали 46 «слуг», серед них – народний депутат від 193 округу Ігор Марчук.

Крім того, не висловлювалися і 16 представників «Опозиційної платформи – За життя». Серед них – Віктор Медведчук та Тарас Козак (перебувають під слідством), Сергій Льовочкін, Юлія Льовочкіна, Вадим Новинський, Вадим Столар, Григорій Суркіс.

Водночас значна частина депутатів виступила лише кілька разів протягом року. Так, 93 нардепи мали від одного до трьох виступів. Більшість із них – «слуги народу».

Тричі за рік виступив олімпійський чемпіон Жан Беленюк – серед них виступ щодо законопроекту про підтримку спорту. Двічі за рік виступив ресторатор Микола Тищенко – щодо законопроекту про застосування до засуджених осіб засобів примусового голодування, а також проекту Держбюджету на 2022 рік.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
24

Поділитися з друзями:

реклама