6 Лютого 2021 | 6515

Мельниченко скликає прихильників на мітинг проти «Cosa Nostra та дона» Посітка

Екснардеп та колишній кандидат на посаду міського голови Кам’янця-Подільського Володимир Мельниченко записав відеозвернення, у якому різко розкритикував чинного мера Михайла Посітка на його партію ВО «Свобода».

Мельниченко вкотре заявив про те, що йому начебто погрожували вбивством, а також поскаржився на «тиск» на депутатів від лояльної до нього групи «Ми кам’янчани».

Також у зверненні Мельниченко запитав у своїх прихильників, «чи дасть громада створити у Кам’янці місцеву Cosa Nostra на чолі з новопредставленим доном з політичним окрасом».

На завершення екснардеп закликав «небайдужих кам’янчан» вийти 9 лютого о 9 ранку на мітинг під стінами Кам’янець-Подільської міської ради, щоб підтримати «депутатську більшість» та виступити проти кадрових пропозицій Посітка.

Зазначимо, у цей же час під стінами мерії мітингуватимуть прихильники Михайла Посітка. Назва заходу «Мер проти мафії. Вони забирають наше майбутнє».

Саме цього дня заплановано, що міський голова представить депутатам своїх кандидатів на посади старост, заступників і секретаря.

Читайте також:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте заклик Мельниченка?

42
332

Поділитися з друзями:

реклама