21 Лютого 2020 | 2609

Досьє на нового голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення нового голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

«Призначити Бернашевського Анатолія В’ячеславовича головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області», – йдеться в документі за підписом глави держави.

Анатолій Бернашевський народився 17 вересня 1972 року в Кам’янці-Подільському, закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет. Одружений, разом з дружиною Оксаною виховують сина та доньку.

12 грудня 2019 року Бернашевський подав е-декларацію за 2018 рік, як кандидат на посаду очільника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

Згідно з нею, Анатолія В’ячеславович офіційно проживає у Кам’янці-Подільському. У 2018 році він отримав 997 тисяч 40 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, проте у декларації не вказано, якими корпоративними правами він володіє.

За інформацією ресурсу «Youcontrol», людина з такими ж іменем є одним із засновників приватного підприємства «Дворянські ковбаси».

Оксана Бернашевська у 2018 році отримала 891 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Пересувається новий глава РДА на Volkswagen Passat 2016 року випуску та має у власності квартиру в Кам’янці-Подільському на 62 м2, гараж та магазин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
24

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: