15 Листопада 2016 | 322

Фірма директора ринку заробить 2,3 мільйони з продажу місту котлів

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні під час пленарної сесії ухвалили рішення про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Міськтепловоденергія». Виділені кошти, а це 2 мільйони 381 тисяча 691 гривня, повинні спрямуватись на викуп 6 твердопаливних котлів та обладнання у приватного підприємства «Статус-2013» .

Епопея із викупом твердопаливних котлів тягнеться доволі довго. Спершу директор підприємства Сергій Чернявський категорично відмовлявся зменшувати ціну за обладнання, однак, як заявила на сесії директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська, після перемовин підприємець таки пішов на постуки та «скинув» 100 тисяч гривень.

Як відомо, директор та бенефіціар ПП «Статус-2013» – Сергій Чернявський,  директор центрального ринку, член виконкому та помічник нардепа Володимира Мельниченка. Ще один кінцевий вигодоотримувач «Статусу» –  вінницький адвокат Оксана Часник, також екс-помічник Мельниченка.

Нагадаємо, що в серпні цього року «Статус-2013»  виставив міській раді ультиматум – повернути власнику орендовані містом котли або ж викупити їх за 2,4 мільйони гривень.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
13

Поділитися з друзями:

реклама