28 Січня 2021 | 1757

Аракел Межлум’ян – «компромісна кандидатура» на посаду секретаря Кам’янець-Подільської міської ради

Аракел Межлум’ян, депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Слуга народу», розповів журналістам про свій шлях у політиці,  а також чому саме його називають «компромісною кандидатурою» на посаду секретаря міської ради .

Нагадаємо, що на цю посаду претендує ще один депутат від партії «Слуга народу», який не увійшов до однойменної фракції Сергій Самсонюк.

Чому посада секретаря є такою важливою, читайте у матеріалі: Шлях до імпічменту або розпуску міськради. Хроніка війни за секретаря

Про посаду секретаря міської ради

Призначення секретаря не є панацеєю.

Я спілкуюсь з усіма фракціями. У мене є товариші з групи «Ми кам’янчани», з якими я спілкувався задовго до  того, як ми стали колегами по депутатському корпусу.

Про ситуацію в партії «Слуга народу»

За три місяці до виборів у нас змінився лідер, якого погодили в обласному штабі.  Ним став Сергій Ведерніков. Зайшли нові люди. І це зіграло з нами злий жарт.

Я не вбачаю тут розколу. Три депутати в будь-який момент можуть подати заяву та вступити у фракцію «Слуга народу». Рано чи пізно це питання закриється.

Про нагальні проблеми

В міського голови немає ні заступників, ні виконкому, ні старостатів. Дієздатність обмежена. З цього потрібно починати. Тому потрібно шукати компроміс, сідати та домовлятись.

Про перевибори

Питання залишається відкритим…

Декларація

Чим володіє родина Аракела Межлум’яна читайте у матеріалі: Що задекларували «слуги народу» у Кам’янець-Подільській міськраді: аналіз

Більше дивіться у відеосюжеті.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
6

Поділитися з друзями:

реклама