5 Січня 2021 | 2396

Що задекларували «слуги народу» у Кам’янець-Подільській міськраді: аналіз

Кам’янець-Подільська міська рада VIІI скликання значно оновилася. Зокрема, в раду зайшла фракція партії «Слуга народу», 100% обранців якої вперше стали депутатами.

Частина депутатів подала документи до НАЗК ще навесні минулого року, решта – наприкінці 2020 після отримання мандату.

Vdalo.info розпочинає цикл публікацій за результатами аналізу декларацій депутатів Кам’янець-Подільської міської ради за 2019 рік:

Дмитро Власюк – голова фракції «Слуга народу» оприлюднив фінальний варіант декларації 31 грудня.

Депутат з дружиною задекларували квартиру у Кам’янці-Подільському на 83 м2 та земельну ділянку у селі Кам’янка (1500 м2).

Дмитро Власюк також має у власності два мопеди Yamaha і Honda та позашляховик Subaru Forester. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю становив 975 тисяч гривень, готівкою депутат зберігає 95 тисяч доларів.

Борковська Валентина – доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу ПДАТУ – має дві квартири та житловий будинок в Кам’янці-Подільському, дачу на березі річки і три земельні ділянки. Транспорті засоби: Mazda 3 2018 року випуску за 450 тис. грн, мінівен Renault Trafic та вантажний ЗАЗ.

Борковська є бенефіціаром двох ТзОВ. У 2019 році вона заробила 224 тис. грн, а її син – майже 1,1 млн.

У банку Валентина Борковська зберігає трохи більше 5 тис. доларів, а готівкою – 3 млн грн та 50 тисяч доларів.

Межлум’ян Аракел подав декларацію ще навесні минулого року, будучи заступником голови Кам’янець-Подільської РДА. Нерухомість сім’ї Межлум’янів – квартира на 108 «квадратів» та будинок в Кам’янці-Подільському. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю на час подачі декларації становив 70,6 тис. грн.

Натомість у 2019 році Аракел придбав Volkswagen Passat 2015 року випуску. Жодних заощаджень Межлум’ян не задекларував.

Генеральний директор Кам’янець-Подільської центральної райлікарні Віталій Шевчук задекларував три земельні ділянки та квартиру в Кам’янці-Подільському, оформлену на дружину.

Пересувається депутат та лікар на Mitsubishi Pajero і Chevrolet Lacetti. Сукупний дохід Шевчука за 2019 рік склав трохи більше 375 тис. грн, готівкою він зберігає ще 160 тис. грн.

«Слуга народу» Оксана Сидоренко разом з двома дітьми у 2019 році оформили квартиру в Кам’янці-Подільському на 29,5 м2. Дохід пані Оксани – матеріальна допомога на дітей (75,5 тис. грн) та аліменти (24 тисяч гривень).

Інших грошових активів у декларації не вказано.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
14

Поділитися з друзями:

реклама