17 Липня 2017 | 296

Верховна Рада виділила Хмельниччині майже 6 млн на житло для дітей-сиріт

На фінансування бюджетної програми щодо виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на житло для дітей-сиріт збільшено видатки на 200 млн грн, до 277,7 млн грн, які розподілено між областями.

Хмельницька область отримала в рамках програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/ ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування» 5, 9 млн грн.

Перерозподіл коштів відбувся минулого тижня, коли Верховна Рада 226-ма голосами ухвалила закон «Про внесення змін до Державного бюджету України» на 2017 рік.

Зокрема, «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» збільшена на 1 млрд грн, до 2,5 млрд грн. Ухвалено фінансування за новою бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у сумі 4 млрд грн.

Також виділено додаткових 14, 1 млрд. грн., які будуть розподілені до місцевих бюджетів на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

«…Це зміни до бюджету на 2017 рік, які подані до Верховної Ради України урядом, що передбачають фінансування низки важливих програм, починаючи від пільг і субсидій, закінчуючи розширенням програм безкоштовних ліків, а також лікування важкохворих за кордоном, багато інших різних соціальних програм, у тому числі підтримка нашої безпеки і оборони», – заявив прем’єр Володимир Гройсман.

Матеріал підготувала Анна Сіра

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама