9 Березня 2021 | 889

Вакцинація від Covid-19: коли почнеться та скільки кам’янецьких медиків готові до щеплення

Вже цього тижня Кам’янець-Подільський збирається отримати вакцину від коронавірусу Covishield, яка розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca та виробляється в Індії.

Про це в коментарі Vdalo.info повідомив начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк.

У Хмельницькому вже погодили постачання вакцини в регіони. Тому ми чекаємо на неї з дня на день. Це має статися ще цього тижня, – сказав Пливанюк.

За його словами, поки на Хмельниччині вакцинація відбувалася лише в обласному центрі.

Кам’янець-Подільський готовий почати процес вакцинації від Covid-19. Медперсонал пройшов відповідне навчання, – додав очільник управління охорони здоров’я.

Пливанюк також відповів на запитання, який відсоток кам’янецьких медиків погодилися на щеплення:

Під час першого опитування згоду дали лише близько 20% медперсоналу, який потрапляє у першу квилю вакцинації. Це був дуже низький показник. Тепер же через 2 тижні ця цифра вже перевищила 50%. Я гадаю, що загалом лише 15-20% медиків відмовляться від щеплення.

Пливанюк пояснив збільшення довіри до вакцини тим, що українці не побачили побічних ефектів, якими лякали прихильники антивакцинації.

Він також додав, що на першому етапі місто розраховує отримати 1500 доз вакцини Covishield.

Як відомо, 18300 доз вакцини виробництва Covishield прибули на Хмельницьку обласну базу спецмедпостачання ще 25 лютого. Тоді ж у Кам’янці-Подільському розраховували отримати вакцину «з дня на день».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

26
1

Поділитися з друзями:

реклама