24 Лютого 2021 | 1453

Вакцину від коронавірусу доставлять у Кам’янець-Подільський «з дня на день»

Начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк анонсував доставку в Кам’янець першої партії вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

«Першу партію вакцини з Індії до України доставлено. Зараз відбувається її розподіл по областях, а потім відповідно – по територіях. З дня на день ми чекаємо доставки вакцини в наше місто. Це вакцина AstraZeneca, яка виготовлена на території Індії, але розроблена Оксфордським університетом і пройдена експертизою Всесвітньої організації охорони здоров’я», – заявив Пливанюк.

Він нагадав, що заплановано 5 етапів вакцинації, які будуть охоплювати відповідні категорії населення.

Найперше вакцинуватимуться працівники мобільних бригад, екстреної медичної допомоги, соціальних центрів; медики, котрі надають допомогу ковідним хворим. Тобто приблизно 300 осіб.

«Кожен етап триватиме близько місяця. Робота проводитиметься планово. Вакцини вистачить усім», – запевнив начальник управління охорони здоров’я.

Він також розповів про ситуацію щодо захворюваності на Covid-19 у Кам’янці-Подільському:

«У нас – більш-менш стабільна ситуація. Але ми хочемо відкоригувати співвідношення протестованих і тих, хто захворів. Тому за останні два дні збільшили кількість ПЛР-досліджень».

Зазначимо, за інформацією голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія, уже найближчими днями Хмельниччина отримає 18600 доз вакцини AstraZeneca.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
15

Поділитися з друзями:

реклама