Також буде відновлено централізоване гаряче водопостачання в місті всім споживачам
Тарифи на тепло для населення були підвищені всім 23 компаніям; при цьому найменш підвищений тариф для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), один з найбільших – для двох когенераційних установок КП «Міськтепловодоенергія» (Кам'янець-Подільський) – на 33,5%.
Комунальники нагадали, що для налаштування системи теплопостачання необхідно кілька днів.
З наступного тижня у Кам'янці-Подільському розпочнеться опалювальний сезон.
У зв'язку з підвищенням температури повітря та з метою економії енергоносіїв, у Кам'янці-Подільському припиняється постачання тепла в оселі містян.
У Кам'янці-Подільському не поспішають завершувати опалювальний сезон попри сонячну і теплу погоду за вікном.
Сьогодні, 28 жовтня, у Кам'янці-Подільському розпочався опалювальний сезон у житловому секторі та для інших категорій споживачів.
З понеділка, 28 жовтня, у Кам'янці-Подільському планується розпочати опалювальний сезон.
Найбільший борг – 15 млн грн – за тепло минулого сезону.
У зв'язку з погіршенням погодних умов і суттєвим зниженням середньодобової температури прийнято рішення про відновлення опалювального сезону в Кам'янці-Подільському.
Міський голова Кам'янця-Подільського оголосив про початок підготовки в місті дол нового опалювального сезону.
У Кам'янці-Подільському вирішили закінчити опалювальний сезон раніше у зв'язку з підвищенням температури.
Технологічний процес повного запуску та налагодження опалення триватиме в середньому впродовж 15-20 днів.
У Кам'янці-Подільському прийняли рішення про початок опалювального сезону.
У «Міськтепловоденергії» запевняють, що на подачу централізованого гарячого водопостачання зупинка опалювального сезону не вплине.
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт у вівторок, 27 березня, тимчасово буде відключене водопостачання та опалення в частині Кам'янця
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт, 14 лютого, тимчасово відключене опалення в декількох будинках у Кам'янці-Подільському.
У зв’язку з поривом на тепловій мережі на деяких вулицях Кам'янця-Подільського тимчасово відключене опалення.
З нового року мешканці Кам’янця-Подільського сплачуватимуть за централізоване опалення та гаряче водопостачання за новими тарифами.
З 23 жовтян у Кам'янці-Подільському розпочинаєтьсья опалювальний сезон. Тепло у будинках кам'янани мають відчути «досить швидко».
Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» розпочинає заповнення внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання.
Гаряча вода, що використовується для потреб бюджетних установ та інших споживачів коштуватиме 87,62 грн./куб. м, релігійних організацій – 50,16 грн./куб. м.
Працівникам підприємства вдалося оперативно виконати ремонт на мережі й впродовж двох годин подати тепло до пологового будинку та лікарень.
Отримати розстрочку в оплаті за централізоване опалення матимуть змогу родини, які не отримують субсидій на цю послугу.