14 Лютого 2018 | 340

П’ять будинків в Кам’янці залишилися без опалення

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт, 14 лютого, тимчасово відключене опалення в декількох будинках у Кам’янці-Подільському.

Як повідомили у прес-службі КП «Міськтепловоденергія», до 16.00 опалення буде відсутнє в житлових будинках №4, 6, 8 на вул. Героїв Небесної Сотні та №29, 31 на вул. Огієнка.

«Адміністрація КП «Міськтепловоденергія» приносить вибачення за тимчасові незручності», – резюмували у комунальному підприємстві.

Як повідомляло Vdalo.info, 12 лютого частина Кам’янця-Подільського також залишалася без опалення .

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями: