20 Січня 2017 | 560

Кам’янецькі депутати хочуть «вибити» в облради 31,4 млн. грн.

На черговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради 31 січня депутати планують направити звернення до Хмельницької облради з проханням виділити кошти на завершення ремонтних робіт та закупівлю медобладнання.

Так, міські обранці проситимуть 8 млн. 611 тис.грн. на завершення будівництва другого корпусу ДНЗ № 16 «Айболить» . У 2008 році за рахунок державного бюджету було змонтовано 90% фундаменту будівлі та освоєно 1 млн. 578 тис.грн.

«Завершення будівництва другого корпусу ДНЗ № 16 дасть змогу суттєво зменшити чергу дітей та навантаження у дошкільних навчальних закладах в центральній частині міста», – йдеться у проекті звернення.

Для введення міського Будинку культури в експлуатацію та з метою завершення ремонтних робіт необхідно ще 14 мільйонів 837 тисяч гривень.

Нагадаємо, що впродовж 2015-2016 років за рахунок різних джерел фінансування на капітальний ремонт Будинку культури вже було виділено 11 млн. 517 тис.грн.

На придбання обладнання для медичних закладів міста , враховуючи перспективу створення Південного Камʼянець-Подільського госпітального округу існує необхідність суттєвого переоснащення медичного обладнання.

Орієнтовна вартість такої потреби складає 8 мільйонів гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
2

Поділитися з друзями:

реклама